Розклад занять

Група 13
Група 14
Група 15
Група 23
Група 33
Група 42
Група 53
Група 54
Група 63
Пара
Предмет
Викладач
Ауд.
Предмет
Викладач
Ауд.
Предмет
Викладач
Ауд.
Предмет
Викладач
Ауд.
Предмет
Викладач
Ауд.
Предмет
Викладач
Ауд.
Предмет
Викладач
Ауд.
Предмет
Викладач
Ауд.
Предмет
Викладач
Ауд.
Понеділок
1
Англійська мова (2-6, 8-17 )
Чирва-Якобчук Ю.О.
513
Англійська мова (2-6, 8-17 )
Панченко В.В.
526
Англійська мова (2-6, 8-17 )
Панченко В.В.
526
Математична логіка і теорія алгоритмів (1-6, 8-17 лк)
Собчук О.М.
525
Бази даних та розподілені інформаційні системи (1-6, 8-17 лк)
Булатецький В.В.
519
Методика навчання інформатики / Паралельні та розподілені обчислення (1 лк / 2-6, 9-10 лаб )
Чепрасова Т.І. / Гришанович Т.О.
508 / 501
2
Програмування (1-6, 9-16 лк)
Гришанович Т.О.
513
Програмування (1-6, 9-16 лк)
Гришанович Т.О.
513
Програмування (1-6, 9-16 лк)
Гришанович Т.О.
513
Програмування / Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (1-6, 8-9 лк / 10-15 лб - І підгр, 16-17 лб - ІІ підгр)
Глинчук Л.Я. / Глинчук Л.Я.
525 / 501
Англійська мова (2-6, 8-17 )
Орлова С.І.
508
Обчислювальні методи / Методи обчислень та математичне моделювання (1-6, 8-10 лк / 2-6, 8-10 лаб)
Мекуш О.Г. / Товкач Р.В.
518 / 503
Системи оптимізації та основи логістики (1-6 ,8-10 лк)
Гайдай С.І.
507
Системи оптимізації та основи логістики (1-6 ,8-10 лк)
Гайдай С.І.
507
3
Українська мова (за професійним спрямуванням) (1-6, 8-17 пр)
Нестерчук О.Г.
507
Українська мова (за професійним спрямуванням) (1-6, 8-17 пр)
Нестерчук О.Г.
507
Українська мова (за професійним спрямуванням) (1-6, 8-17 пр)
Нестерчук О.Г.
507
Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (4-13 лк, 14-17 лб - ІІ підгр )
Глинчук Л.Я.
514 / 501
Основи економічної теорії (6-11 пр)
Матвійчук Н. М.
508
Обчислювальні методи (1 лк / 2-6, 8-10 лаб)
Мекуш О.Г.
518 / 501
Мультипроцесорні системи (4-6 лб)
Булатецький В.В.
512
Прикладне програмне забезпечення та обробка спеціалізованої інформації (2-3 лб)
Глинчук Л.Я.
501
Наукові семінари з проблем веб-технологій (3-6, 8-9 пр)
Михайлюк В.О.
514
4
Дискретна математика (1-6, 8-17 лк)
Мекуш О.Г.
525
Дискретна математика (1-6, 8-17 лк)
Мекуш О.Г.
525
Дискретна математика (1-6, 8-17 лк)
Мекуш О.Г.
525
Фізичне виховання (3-16 пр)
Захожа Н.Я.
Ст.
Бази даних та РІС / Проектування програмних систем (1-6, 8-17 лаб - І підгр. / 1-6, 8-17 лаб - ІІ підгр.)
Булатецька Л. В. / Чепрасова Т. І.
503 / 501
Методи обчислень та математичне моделювання (1-6, 8-10 лк)
Товкач Р.В.
513
Проектування і розробка веб-ресурсів та забезпечення їх захисту (3-4 лк, 5 пр)
Гришанович Т.О. / Павленко Ю.С.
526 / 512
Конфліктологія та девіантологія / Прикладне ПЗ та обробка спеціалізованої інформації (2-11 лк / 15-16 лб)
Кордунова Н.О. / Глинчук Л.Я
С-13 / 512
Моделювання і аналіз систем різної природи (1-6, 8-12 лк)
Чичурін О.В.
518
5
Системне програмування / Проектування програмних систем (1-6, 8-14 лаб - ІІ підгр. / 1-6, 8-17 лаб - І підгр.)
Булатецький В.В. / Чепрасова Т.І.
503 / 501
Основи пошукової оптимізації та сервіси веб-аналітики / Методи обчислень та математичне моделювання (6, 8-10 лаб - IІ підгр. / 1 лк)
Павленко Ю.С. / Товкач Р.В.
512 / 518
Моделювання і аналіз систем різної природи / Накові семінари з пробем веб-технологій (1 лк / 3-6, 8-12 пр)
Чичурін О.В. / Михайлюк В.О.
518 / 514
Вівторок
1
Фізичне виховання (3-16 пр)
Мазурчук О.Т.
стадіон
Фізичне виховання (3-16 пр)
Кліш І.С.
стадіон
Фізичне виховання (3-16 пр)
Кліш І.С.
стадіон
Організація і обробка електронної інформації (13-17 лб - ІІ підгр)
Гопанчук С.О.
512
Основи економічних теорій (2-16 лк)
Стрішенець О. М.
С - 11
Методика навчання інформатики / С/К 3.4: Основи пошукової оптимізації та сервіси веб-аналітики (1-10 лаб - І підгр. / 5-10 лаб - ІІ підгр.)
Чепрасова Т.І. / Павленко Ю.С.
512 / 501
Проектування та адміністрування корпоративних мереж (3-13 лк / 14-17 лб)
Булатецький В.В.
508 / 502
Проектування та адміністрування корпоративних мереж (3-13 лк)
Булатецький В.В.
508
Пошукова оптимізація та веб-аналітика (4-9 лк, 10-12 лб)
Меліков А.З.
502
2
Дискретна математика / Творчий феномен Лесі Українки (3 лк / 5-13 )
Мекуш О.Г. / Маланій О.О.
525 / С-15
Дискретна математика / Творчий феномен Лесі Українки (3 лк / 5-13 )
Мекуш О.Г. / Маланій О.О.
525 / С-15
Дискретна математика / Творчий феномен Лесі Українки (3 лк / 5-13 )
Мекуш О.Г. / Маланій О.О.
525 / С-15
Математична логіка і теорія алгоритмів (1-17 пр)
Собчук О.М.
517
Основи екології / Крос-платформне програмування (1-12 лк / 15-17 лк - ІІ підгр.)
Лавренюк З. В. / Булатецька Л. В.
525 / 525
Методика навчання інформатики / С/К 1.4: Розробка інформаційних систем та ЕОР (1-10 лаб - ІІ підгр. / 1-10 лаб - І підгр.)
Чепрасова Т.І. / Гопанчук С.О.
512 / 503
Проектування та адміністрування корпоративних мереж (17 лб)
Булатецький В.В.
502
Проектування та адміністрування корпоративних мереж (3-16 )
Булатецький В.В.
502
Моделювання і аналіз систем різної природи (1-12 лб)
Чичурін О.В.
501
3
Математичний аналіз (1-17 лк)
Ковальчук І.Р.
517
Математичний аналіз (1-17 лк)
Ковальчук І.Р.
517
Математичний аналіз (1-17 лк)
Ковальчук І.Р.
517
Математичний аналіз (1-14 лк)
Федуник О.В.
525
Системне програмування / Бази даних та РІС (1-6, 8-14 лаб - І підгр. / 1-17 лаб - ІІ підгр)
Булатецький В.В. / Булатецька Л.В.
503 / 512
Методика навчання інформатики (1-9 лк)
Чепрасова Т.І.
508
Прикладне програмне забезпечення та обробка спеціалізованої інформації (2-11 лк / 12-15 лб)
Глинчук Л.Я.
514 / 501
Прикладне програмне забезпечення та обробка спеціалізованої інформації (2-12 лк)
Глинчук Л.Я.
501
Спецкурс (технології обробки інформації) (3-12 лк)
Михайлюк В.О.
513
4
Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (10-17 пр - І підгр.)
Гришанович Т.О.
514
Дискретна математика (10-16 пр)
Антонюк О.П.
508
Дискретна математика (10-16 пр)
Антонюк О.П.
508
Математичний аналіз (1-13 пр)
Федуник О.В.
507
Крос-платформне програмування (1-17 лк - ІІ підгр.)
Булатецька Л.В.
502
Німецька мова (2-10 пр.)
Лавриненко О.Л.
513
Інтелектуальна власність (2-10 )
Бояр А.О.
С-11
Спецкурс (технології обробки інформації) (3-6 лб)
Михайлюк В.О.
501
5
Прикладне програмування МС (5-16 лаб - І підгр.)
Булатецька Л.В.
502
С/К 1.4: Розробка інформаційних систем та ЕОР (1-10 лк - І підгр.)
Гопанчук С.О.
517
Конфліктологія та девіантологія (5-8 пр)
Кордунова Н.О.
315
Спецкурс (технології обробки інформації) (3-5 лк, 6-12 лб)
Михайлюк В.О.
501
Середа
1
Алгоритми та структури даних (2-6, 9-16 лб)
Гришанович Т.О.
502
Дискретна математика (10-16 пр)
Антонюк О.П.
513
Дискретна математика (10-16 пр)
Антонюк О.П.
513
Математична логіка і теорія алгоритмів (1-7 лк)
Собчук О.М.
525
Прикладне програмування МС (1-17 лк - І підгр.)
Булатецька Л.В.
507
С/К 3.4: Основи пошукової оптимізації та сервіси веб-аналітики (5-8 лк - ІІ підгр.)
Павленко Ю.С.
512
Проектування та адміністрування корпоративних мереж (3-4 лк )
Булатецький В.В.
508
Проектування та адміністрування корпоративних мереж (3-4 лк )
Булатецький В.В.
508
2
Дискретна математика (1-17 лк)
Мекуш О.Г.
517
Дискретна математика (1-17 лк)
Мекуш О.Г.
517
Дискретна математика (1-17 лк)
Мекуш О.Г.
517
Математична логіка і теорія алгоритмів / Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (8-12 пр / 13-17 лб І - підгр)
Собчук О.М. / Глинчук Л,Я.
525 / 503
Проектування програмних систем (1-17 лк )
Чепрасова Т.І.
519
Англійська мова (2-8 пр )
Якобчук-Чирва Ю.О.
508
С/К:Проектування інформаційних систем та системи програмування (6-10 лк, 11-14 лб)
Михайлюк В.О
519/ 512
Пошукова оптимізація та веб-аналітика (4-12 лб)
Меліков А.З.
512
3
Дискретна математика (3-9 пр)
Антонюк О.П.
312
Математичний аналіз (1-15 пр)
Ковальчук І.Р.
507
Математичний аналіз (1-15 пр)
Ковальчук І.Р.
507
Архітектура обчислювальних систем / Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ ( 1-14 лк / 15-17 лб - ІІ підгр)
Булатецький В.В. / Глинчук Л.Я.
525 / 501
Теорія ймовірностей та математична статистика (1-17 лк )
Ханін О.Г.
517
Паралельні та розподілені обчислення (1-6, 9-10 лк)
Гришанович Т.О.
518
Системи оптимізації та основи логістики (10-12 лб)
Гайдай С.І.
501
Спецкурс (веб-технології) (3-12 лк)
Михайлюк В.О.
502
4
Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (1-6, 9-12 лк, 13-17 пр - ІІ підгр.)
Гришанович Т.О.
518
Дискретна математика (3-9 пр)
Антонюк О.П.
508
Дискретна математика (3-9 пр)
Антонюк О.П.
508
Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (13-14 лб - ІІ підгр)
Глинчук Л.Я.
501
Крос-платформне програмування (1-17 лаб - ІІ підгр.)
Булатецька Л.В.
502
С/К 3.4: Основи пошукової оптимізації та сервіси веб-аналітики (5-10 лк - ІІ підгр.)
Павленко Ю.С.
512
Системи оптимізації та основи логістики (2-10 лб)
Гайдай С.І.
501
Спецкурс (веб-технології) (3-12 лб)
Михайлюк В.О.
501
5
Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ / Німецька мова / Французька мова (10-12 пр - ІІ підгр. / 2-17 пр / 2-17 пр)
Гришанович Т.О. / Дубчук М.Я. / Радавська О.М.
517 / 513 / 305
Німецька мова / Французька мова (2-17 пр / 2-17 пр)
Дубчук М.Я. / Радавська О.М.
513 / 305
Німецька мова / Французька мова (2-17 пр / 2-17 пр)
Дубчук М.Я. / Радавська О.М.
513 / 305
Прикладне програмування МС / Основи екології (2-9 лк - І підгр. / 10-15 пр)
Булатецька Л.В. / Лавренюк З.В.
514 / 514
Спецкурс 1.5 (варіативний до нових технологій обробки інформації) (1-10 лк)
Гайдай С.І.
520
6
Спецкурс 1.5 (варіативний до нових технологій обробки інформації) (1-10 лаб)
Гайдай С.І.
501
Четвер
1
Математичний аналіз (1-15 пр)
Ковальчук І.Р.
525
Англійська мова / Англійська мова (2-17 - І підгр / 2-17 - ІІ підгр)
Чирва-Якобчук Ю.О. / Онищенко І.А.
520 / 508
Системне програмування та операційні системи / Бази даних та РІС (1-14 лк / 15-16 лк)
Булатецький В.В. / Булатецька Л.В.
519 / 519
Політологія (інф. - за вибором) / С/К 3.4: Основи пошукової оптимізації та сервіси веб-аналітики / Спецкурс 1.5: (варіативний до нових технологій обробки інформації) (6-10 пр / 4 лк - ІІ підгр. / 5 лк)
Панишко Г.Т. / Павленко Ю.С. / Гайдай С.І.
513 / 518 / 513
Прикладна дискретна математика / Технологія і засоби консолідації інформації (1 лк, 2-9 пр / 10-13 лб )
Собчук О.М. / Павленко Ю.С.
517 / 502 / 501
Прикладна дискретна математика / Прикладне ПЗ та обробка СІ (1 лк, 2-9 пр / 10-16 лб)
Собчук О.М. / Глинчук Л.Я.
517 / 501
2
Алгоритми та структури даних (2-6, 8-15 лб - ІІ підгр.)
Гришанович Т.О.
501
Дискретна математика (4-7, 10-12 пр)
Антонюк О.П.
513
Дискретна математика (4-7, 10-12 пр)
Антонюк О.П.
513
Архітектура обчислювальних систем / Програмування / Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (1-13 лб - ІІ підгр / 1-10 лб - І підгр / 11-12 лб - І підгр)
Булатецький В.В. / Глинчук Л.Я. / Глинчук Л.Я.
503 / 502 / 502
Теорія ймовірностей та математична статистика (1-17 пр)
Ханін О.Г.
519
Політологія (2-10 лк)
Панишко Г.Т.
517
Інтелектуальний аналіз даних (1-11 лк)
Собчук О.М.
514
3
Українська мова (за професійним спрямуванням) (1-5 пр)
Нестерчук О.Г.
514
Українська мова (за професійним спрямуванням) / Прграмування (1-5 пр / 6,8-17 лб )
Нестерчук О.Г. / Гришанович Т.О.
514 / 501
Українська мова (за професійним спрямуванням) / Прграмування (1-5 пр / 6,8-17 лб )
Нестерчук О.Г. / Гришанович Т.О.
514 / 501
Архітектура обчислювальних систем / Програмування / Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (1-13 лб - І підгр / 1-10 лб - ІІ підгр / 11-12 лб - ІІ підгр)
Булатецький В.В. / Глинчук Л.Я. / Глинчук Л.Я.
503 / 502 / 502
С/К 1.4: Розробка інформаційних систем та ЕОР / Англійська мова (1 лк - І підгр. / 2-10 пр)
Гопанчук С.О. / Якобчук-Чирва Ю. О.
517 / 518
Технології і засоби консолідації інформації (1-10 лк)
Собчук О.М.
507
Технології і засоби консолідації інформації (1-10 лк)
Собчук О.М.
507
Наукові семінари з проблем ПЗ (3-12 пр)
Михайлюк В.О.
519
4
Дискретна математика (4-7, 10-15 пр)
Антонюк О.П.
519
Програмування (8-9 лб)
Гришанович Т.О.
501
Програмування (8-9 лб)
Гришанович Т.О.
501
Організація і обробка електронної інформації (11-17 лк)
Гопанчук С.О.
519
Проектування програмних систем / Німецька мова (1 лк / 2-17 пр)
Чепрасова Т.І. / Лавриненко О.Л.
519 / 517
Паралельні та розподілені обчислення / С/К 3.5:(варіативний до нових веб-технологій) (1-6 лаб - ІІ підгр. / 8-10 лк - ІІ підгр.)
Гришанович Т.О. / Павленко Ю.С.
501 / 508
Технології і засоби консолідації інформації (4-13, 17 лб)
Павленко Ю.С.
512
Наукові семінари з проблем ПЗ (3-5 пр)
Михайлюк В.О.
526
5
Дискретна математика (10-15 пр)
Антонюк О.П.
519
Психологія ( Основи психології) (8-15 пр)
Іванашко О.Є.
517
Німецька мова / Паралельні та розподілені обчислення (2-8 пр / 1,9 лк, 10 лаб - ІІ підгр.)
Лавриненко О.Л. / Гришанович Т.О.
517 / 501
П’ятниця
1
Програмування (1-5, 8-15 лб - І підгр.)
Гришанович Т.О.
501
Дискретна математика (10-15 пр)
Антонюк О.П.
519
Дискретна математика (10-15 пр)
Антонюк О.П.
519
Диференціальні рівняння (1-17 лк)
Падалко Н.Й.
525
Прикладне програмування МС (1-17 лаб - І підгр.)
Булатецька Л.В.
502
С/К 3.5: (варіативний до нових веб-технологій) (4-10 лк - ІІ підгр.)
Павленко Ю.С.
508
Прикладна дискретна математика (1-11 лк, 12-17 пр)
Собчук О.М.
514
Прикладна дискретна математика (1-11 лк, 12-17 пр)
Собчук О.М.
514
2
Програмування (1-10, 12-14 лб - ІІ підгр)
Гопанчук С.О.
501
Вибрані питання прикладної математики (4-8 лк, 9-12 пр)
Собчук В.В.
518
Психологія ( Основи психології) (2-11)
Іванашко О.Є.
С-11
Диференціальні рівняння (1-17 пр)
Падалко Н.Й.
525
Крос-платформне програмування (1-12 лаб, 13-17 лк - ІІ підгр.)
Булатецька Л.В.
502 / 526
С/К 3.5: (варіативний до нових веб-технологій) (4-10 лаб - ІІ підгр.)
Павленко Ю.С.
502
Мультипроцесорні системи (3-15 лк)
Булатецький В.В.
503
Мультипроцесорні системи (3-15 лк)
Булатецький В.В.
503
Інтелектуальний аналіз даних (1-10 лб)
Собчук О.М.
512
3
Алгоритми та структури даних (1-5, 8-16 лк)
Гришанович Т.О.
525
Алгоритми та структури даних (1-5, 8-16 лк)
Гришанович Т.О.
525
Алгоритми та структури даних (1-5, 8-16 лк)
Гришанович Т.О.
525
Організація і обробка електронної інформації / Організація і обробка електронної інформації (3-6, 9-12 лб - ІІ підгр / 13-17 лб - І підгр)
Гопанчук С.О. / Гопанчук С.О.
502 / 502
Теорія ймовірностей та математична статистика (1 лк)
Ханін О.Г.
519
Соціальні та професійні питання інформатики ( за вибором) / С/К 3.5: (варіативний до нових веб-технологій) (1-9 лк / 10 лк)
Собчук О.М. / Павленко Ю.С.
508 / 508
Мультипроцесорні системи (3-12 лб)
Булатецький В.В.
503
Комп’ютерне авторське право та інтелектуальна власність (5-10 лк, 11-12 лб)
Меліков А.З. / Михайлюк В.О.
526 / 501
4
Дискретна математика (10-15 пр)
Антонюк О.П.
520
Алгоритми та структури даних (2-5, 8-16 лб)
Гришанович Т.О.
502
Алгоритми та структури даних (2-5, 8-16 лб)
Гришанович Т.О.
502
Диференціальні рівняння / Німецька мова (1 лк / 2-17 пр)
Падалко Н.Й. / Лавриненко О.Л.
525 / 517
Проектування програмних систем / Теорія ймовірностей та математична статистика (1-2 лаб - І підгр., 3-4 лаб - ІІ підгр. / 5 пр)
Чепрасова Т.І. / Ханін О.Г.
512 / 507
Соціальні та професійні питання інформатики / Методика навчання інформатики / С/К 3.5: (варіативний до нових веб-технологій) (2-6 лаб / 7 лаб - І підгр., 8 лаб - ІІ підгр. / 7,9-10 лаб - ІІ підгр.)
Собчук О.М. / Чепрасова Т.І. / Павленко Ю.С.
501 / 512 / 502
Наукові семінари з проблем ПЗ / Комп’ютерне авторське право та інтелектуальна власність (3-4 пр / 5-14 лб)
Михайлюк В.О. / Михайлюк В.О.
502 / 502
5
Дискретна математика / Англійська мова (10-14 пр / 17 пр)
Антонюк О.П. / Чирва-Якобчук Ю.О.
513 / 513
Англійська мова (17 пр)
Панченко В.В.
518
Англійська мова (17 пр)
Панченко В.В.
518
Організація і обробка електронної інформації / Організація і обробка електронної інформації (2-7 лк / 8-15 лб - І підгр)
Гопанчук С.О. / Гопанчук С.О.
518 / 512
Бази даних та РІС (2-3 лаб - І підгр., 4 лаб - ІІ підгр.)
Булатецька Л.В.
503
Спецкурс (веб-технології) (3-5 лк, 6 лб)
Михайлюк В.О.
501
Субота
1