Група 23 Розклад занять

Група 23
Пара
Предмет
Викладач
Ауд.
Понеділок
1
Математична логіка і теорія алгоритмів (1-6, 8-17 лк)
Собчук О.М.
525
2
Програмування / Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (1-6, 8-9 лк / 10-15 лб - І підгр, 16-17 лб - ІІ підгр)
Глинчук Л.Я. / Глинчук Л.Я.
525 / 501
3
Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (4-13 лк, 14-17 лб - ІІ підгр )
Глинчук Л.Я.
514 / 501
4
Фізичне виховання (3-16 пр)
Захожа Н.Я.
Ст.
Вівторок
1
Організація і обробка електронної інформації (13-17 лб - ІІ підгр)
Гопанчук С.О.
512
2
Математична логіка і теорія алгоритмів (1-17 пр)
Собчук О.М.
517
3
Математичний аналіз (1-14 лк)
Федуник О.В.
525
4
Математичний аналіз (1-13 пр)
Федуник О.В.
507
Середа
1
Математична логіка і теорія алгоритмів (1-7 лк)
Собчук О.М.
525
2
Математична логіка і теорія алгоритмів / Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (8-12 пр / 13-17 лб І - підгр)
Собчук О.М. / Глинчук Л,Я.
525 / 503
3
Архітектура обчислювальних систем / Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ ( 1-14 лк / 15-17 лб - ІІ підгр)
Булатецький В.В. / Глинчук Л.Я.
525 / 501
4
Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (13-14 лб - ІІ підгр)
Глинчук Л.Я.
501
Четвер
1
Англійська мова / Англійська мова (2-17 - І підгр / 2-17 - ІІ підгр)
Чирва-Якобчук Ю.О. / Онищенко І.А.
520 / 508
2
Архітектура обчислювальних систем / Програмування / Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (1-13 лб - ІІ підгр / 1-10 лб - І підгр / 11-12 лб - І підгр)
Булатецький В.В. / Глинчук Л.Я. / Глинчук Л.Я.
503 / 502 / 502
3
Архітектура обчислювальних систем / Програмування / Вибрані питання теоретичної інформатики та ІТ (1-13 лб - І підгр / 1-10 лб - ІІ підгр / 11-12 лб - ІІ підгр)
Булатецький В.В. / Глинчук Л.Я. / Глинчук Л.Я.
503 / 502 / 502
4
Організація і обробка електронної інформації (11-17 лк)
Гопанчук С.О.
519
П’ятниця
1
Диференціальні рівняння (1-17 лк)
Падалко Н.Й.
525
2
Диференціальні рівняння (1-17 пр)
Падалко Н.Й.
525
3
Організація і обробка електронної інформації / Організація і обробка електронної інформації (3-6, 9-12 лб - ІІ підгр / 13-17 лб - І підгр)
Гопанчук С.О. / Гопанчук С.О.
502 / 502
4
Диференціальні рівняння / Німецька мова (1 лк / 2-17 пр)
Падалко Н.Й. / Лавриненко О.Л.
525 / 517
5
Організація і обробка електронної інформації / Організація і обробка електронної інформації (2-7 лк / 8-15 лб - І підгр)
Гопанчук С.О. / Гопанчук С.О.
518 / 512
Субота
День самостійної та наукової роботи